‹‹ terug naar acculaders en omvormers
TYPE: Victron Multiplus 24/3000/70
24 volt 70 Amp volautomatische acculader met ingebouwde omvormer 3000 watt
De MultiPlus is een krachtige zuivere sinusgolf-omvormer, een geavanceerde acculader en een supersnelle AC-wisselschakelaar in een enkele compacte behuizing. De laadspanning kan geheel worden afgestemd op elk accusysteem. De ingangsspanning voor de combi is 230 V bij 50/60 HZ. Een externe sensor meet de accutemperatuur en zorgt ervoor dat de laadspanning afneemt wanneer de accutemperatuur stijgt. Er worden standaard geen kabels met de lader meegeleverd. Uiteraard kunnen wij voor u kabels leveren voorzien van kabelogen. Advies kabeldikte 50mm2. Kies altijd een lader die minimaal 10-15% van de accucapaciteit heeft.
De acculader stellen wij gratis voor u af. Instelbaar voor normale en onderhoudsvrije loodaccu`s, agm accu`s en tractiebatterijen. Het is ook mogelijk om 2 of 3 Multiplussen te koppelen voor verdubbelen van de capaciteit of voor 380 volt systemen. Kijk in de datasheet voor al de opties en afstandsbedieningen.
- Uitvoering: De MultiPlus is een krachtige zuivere sinusgolf-omvormer, een geavanceerde acculader en een supersnelle AC-wisselschakelaar in een enkele compacte behuizing. Victron type PMP243020001
- Capaciteit: Acculader 24 volt 70 Amp, absorption 28,5 volt, float (druppellading) 26,5 volt
Omvormer 3000 watt bij 25C piekvermogen 6000 watt - Afmetingen: 36,2 x 25,8 x 21,8 cm
- Aansluitingen: 4 x M8, 220 volt schroefaansluitingen 13 mm2 (6 AWG)